ندسا شیراز در یک قدمی صعود به دور دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی

از ساعت 15:00 فردا (جمعه) یکی از حساس ترین بازی های لیگ چهارم فوتبال ساحلی کشور در شهر شیراز برگزار خواهد شد . در این دیدار ساحلی بازان شیرازی میزبان تیم یگانه امواج هرمزگان هستند که برد هر کدام از تیم ها مشخص کنند تیم دوم گروه جنوب کشور در دور دوم می باشد .

قضاوت این دیدار حساس به عهده داور خوب و بین المللی کشورمان آقای شریفات و آقایان ربیحاوی ، امیر فالحی و حامد شهریارپناه میباشد . 

این دیدار در حالی صورت میگیرد که تیم ندسا شیراز با 25 امتیاز در مکان سوم و تیم یگانه امواج هرمزگان با 27 امتیاز پس از دریانوردان بوشهر که با 23 امتیاز صعود خود را از هفته قبل مسجل کرده بود در مکان دوم قرار دارند .

ندسا شیراز در این دیدار بدون مصدوم و محروم و با تمام قدرت برای صعود در برابر یگانه امواج خواهد جنگید و مطمئنا حضور اعضای هیات مدیره باشگاه و همچنین مدیر کل تربیت بدنی استان فارس(اقای موئید) و رئیس هیات فوتبال استان فارس و شهرستان شیراز آقایان آیت الهی و عباسی و تشویق تماشگران خونگرم و فهیم شیرازی انگیزه و نیروی مضاعف به بازیکنان شیراز خواهد داد .

تیم ندسا شیراز که این فصل با بخدمت گرفتن علی علی گلی ، فرزین دهقان و محمد حاجی پور ملی پوشان کشورمان و همچنین حفظ محمود رنجبر ، مهدی مکلا ، هاشم عمادی ، جواد عابدی ، اکبر میمندی ، سید جواد افسریان از سال قبل و همچنین ثبت قرار داد با رئوف سلمانی از جهان نژادیان آبادان ، روح ا... میرشمسی از گلساپوش یزد و جواد پناهی از تیم گناوه نتایج خوبی رو بدست اورد . سید سعید افسریان مدیر عامل و سرپرست باشگاه در کنار مجید حقوقی سرمربی ، بهنام پارسا مربی و فرمانی تدارکات تیم این فصل تدرکات بسیار خوبی را برای حضور قدرتمند در این فصل در نظر گفته بودن که صعود به دور دوم و کسب مقام مزد تلاش این مردان خستگی ناپذیر خواهد بود .

/ 1 نظر / 72 بازدید
رسول

سلام جناب آقاي پارسا من 4 روز ديگه مسابقه(فوتسال) دارم بدنم آماده نيست چه توصيه اي دارين براي تمرين كه از لحاظ نفس كم نيارم؟ اگه لطف كنين به ايميلم پاسخ بفرستين مرسي