در همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان 26 سخنرانی علمی و 120 مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
دکتر یونس محمدزاده دبیر این همایش گفت: در نخستین همایش ملی تربیت بدنی پس از اخذ مجوزهای لازم و اعلام فراخوان 300 مقاله علمی و پژوهشی به دبیرخانه همایش ارسال شد که به علت فراوانی و اهمیت موضوع این همایش یکی از بزرگترین همایش­های ملی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی است. مقالات پس از داوری توسط 36 نفر از استادان و اعضای هیأت علمی برجسته دانشگاه­های سراسر کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و 120 مقاله به صورت پوستر و 26 مقاله به صورت سخنرانی پذیرفته شد که محققان راه یافته طی دو روز در محل سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان شیراز به ارائه گزارش خود می­پردازند.
وی افزود: در راستای استفاده بیشتر از دستاوردهای علمی جدید با استفاده از استادان مجرب علم تربیت بدنی چهار کارگاه آموزشی در زمینه­های مدیریت و رهبری در تربیت بدنی توسط دکتر فریدون تندنویس و شیرین زرتشتیان، کارگاه جو انگیزشی در ورزش توسط دکتر معصومه شجاعی، کارگاه علم تمرین توسط دکتر حمدی رجبی و کارگاه نحوه کاربرد دستگاه­های بدنسازی آقای کرک­یراق دبیر فدراسیون پرورش اندام در کنار این همایش برگزار می­گردد و نمایشگاه کتاب و دستگاه­های ورزشی گروه کراس عرضه خواهد شد.
دکتر محمدزاده از همکاری گروه ورزشی کراس، اداره کل تربیت بدنی استان فارس به عنوان همکاران مالی و فکری باشگاه پژوهشگران جوان و دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان، مدیریت آموزش و پرورش ارسنجان، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مؤسسه آهنگ سلامت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و شرکت نفت شیراز به خاطر همکاری صمیمانه تشکر کرد و گفت: امیدواریم که این همایش زمینه­ساز دیگر فعالیت­های علمی و تحقیقاتی و کاربرد آن در عرصه ورزش کشور باشد.
:: برچسب‌ها: همایش تربیت بدنی
ن : بهنام پارسا
ت : سه‌شنبه ٢٢ دی ۱۳۸۸
نظرات ()
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.