سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان ورزشکار و دانشجوی رشته تربیت بدنی که همیشه با نظراتشون و بازدید های مجددشون منو مورد لطف قرار دادند .

دلیل نوشتن این متن بازدید بالای 1000 نفر در چند روز پیش میباشد که این امر مرا بسیار شگفت زده و خوشحال نمود .(معمولا تعداد بازدیدهای روزانه وبلاگ بین 500 تا 750 بوده است)
در این سه سال و نیمی که این وبلاگ رو بیشتر با هدف آشنا ساختن رشته تربیت بدنی به سایرین داشتم سعی داشته ام که با مطالب مختلف علمی و آموزشی در سطح عمومی و تخصصی دانشجویان رشته تربیت بدنی و مربیان و ورشکاران ادای دین و علاقه خود را به محبوب ترین رشته تحصیلیم کرده باشم و تعداد بالای بازدیدها و نظرات و سوالات گونانگون در حیطه های مختلف رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی به من انگیزه چندبرابر برای ادامه فعالیت داده است .
در اینجا باید تشکر کنم از همه مخاطبیت این وبلاگ و امیدوارم این وبلاگ توانشته باشد پاسخگوی جزئی از اطلاعات و پژوهش های علمی بسیار در شاخه های مرتبط با رشته تربیت بدنی را داشته باشد .
به امید روزی که با تلاش ما دانشجویان ، مربیان و ورزشکاران رشته تحصیلی تربیت بدنی و ورزش جایگاه واقعی خود را در ایران بدست بیاورد
:: برچسب‌ها: شخصی
ن : بهنام پارسا
ت : چهارشنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٠
نظرات ()
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.