وقتی میزان مدال‏های یک کاروان ورزشی در المپیک برای نخستین بار دو رقمی می‌‏شود و در بهترین جایگاه نسبت به ادوار گذشته ـ در مقایسه با تعداد کشورهای شرکت کننده ـ قرار می‌‎گیرد، نگاه‏‌ها ناخودآگاه به سمت مدال‌آوران طلا می‌‏رود که اتفاقا شمار آنها هم در کاروان اعزامی ایران به لندن، بیشتر از دوره‎های پیشین بود. «مایکل فلپس» و «یوسین بولت»، شاخص‌ترین ورزشکار المپیک بودند.
:: برچسب‌ها: حاشیه های ورزش, خبرهای ورزشی, المپیک لندن
ن : بهنام پارسا
ت : جمعه ٢٧ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()
کاروان ورزش ایران در پایان سی‎امین دوره بازی‎های المپیک لندن پس از کشورهای آسیایی چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان در رده هفدهم جدول توزیع مدال‌ها ایستاد. کاروان ورزشی ایران با ۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز به کار خود در بازی های المپیک لندن پایان داد.
کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن با عملکردی درخشان به ۱۲ مدال دست یافت،اما شکست مهدی تقوی و مصدومیت رضا یزدانی در آخرین روز، پایانی اشک بار را برای کشورمان در سی امین دوره المپیک رقم زد. :: برچسب‌ها: خبرهای ورزشی, حاشیه های ورزش
ن : بهنام پارسا
ت : دوشنبه ٢۳ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()دانشجو با نوشتن این قسمت، به گروه آموزشی یا پژوهشی تصمیم گیرنده جهت پذیرش موضوع تحقیق کمک می کند تا تقاعد شود که موضوع انتخاب شده از اهمیت و کفایت لازم برای تحقیق برخورداراست.
مساله و پرسش کلی تحقیق باید بر اساس اطلاعات موجود در منابع علمی مطرح شود. هرچه به منابع معتبر بیشتری استناد گردد، احتمال پذیرش تحقیق افزایش خواهد یافت.
این قسمت بسیار مهم است و در همه پروپوزالهای پژوهشی وجود دارد. بیان مساله در ارزشیابی پروپوزال تاثیر دارد، زیرا بیانگر میزان آشنایی محقق با موضوع تحقیق است.
:: برچسب‌ها: پایان نامه, پروپوزال نویسی
ن : بهنام پارسا
ت : پنجشنبه ۱٢ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()
:: برچسب‌ها: همایش تربیت بدنی
ن : بهنام پارسا
ت : شنبه ٧ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()

همایش علم و هندبال

آخرین مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی علم و هندبال تا 10 شهریور ماه تمدید شد.

با توجه به همزمان شدن آخرین مهلت ارسال  مقاله به دومین همایش ملی علم و  هندبال با تعطیلات عید سعید فطر و به منظور بهره گیری بیشتر  از تحقیقات پژوهشگران محترم، آخرین مهلت ارسال مقاله به این همایش به مدت 10 روز تمدید شد. بنابراین اساتید، دانشجویان، مربیان و سایر علاقه مندان ارسال مقاله به دومین همایش ملی علم و هندبال تا ساعت 24 روز شنبه10 شهریورماه برای ارسال مقاله خود به دبیرخانه همایش فرصت دارند.

http://sport.sbu.ac.ir
:: برچسب‌ها: همایش تربیت بدنی
ن : بهنام پارسا
ت : شنبه ٧ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.